Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Studio JG

News

Nowa seria Dragon Balla!

Slova - 28.04.2015

Osiemnaście lat – tyle czasu musieli czekać fani Smoczych Kul na nowy serial o przygodach Son Goku. O ile jednak Dragon Ball AF i tym podobne tytuły okazały się jedynie plotkami, tak Dragon Ball Super już oficjalnie ma wystartować w lipcu tego roku. Jej akcja ma się rozgrywać kilka lat po pokonaniu Buu, kiedy to, a jakże, pojawia się jeszcze groźniejszy przeciwnik!

Najważniejsze jednak, że autor pierwowzoru, Akira Toriyama, odpowiada zarówno za fabułę, jak i za ogólną koncepcję serialu, który w studiu Toei Animation wyreżyseruje Kimitoshi Chioka.

Co ciekawe, ta wiadomość niemal zbiegła się w czasie z zapowiedzianym przez J.P. Fantastica wydaniem mangi Dragon Ball w formie cyfrowej na czytniki e­‑booków i inne urządzenia mobilne.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  Eire 29.04.2015 20:17
  Nie mogę pisać, ciągle na dłoni mam sukulenta. Właśnie zakwitł. Wie ktoś, jak usuwa się kaktusy?
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 7
  imspidermannomore 29.04.2015 19:01
  mimo wszystko obejrzę
  W Dragon Ballu najbardziej ekscytującym elementem było dla mnie nie to, że wciąż pojawiali się co raz silniejsi przeciwnicy ale raczej rywalizacja między bohaterami, w szczególności rywalizacja Goku i Vegety w Zetce. Po zakończeniu DBZ, gdy  kliknij: ukryte , osobiście nie widzę miejsca na satysfakcjonującą kontynuację serii. Z tego powodu, mimo że uważam się za fana DB, trudno mi wykrzesać z siebie entuzjazm czytając tego newsa. Podejrzewam, że dostaniemy coś na poziomie kinówki DBZ rozciągniętej na kilkanaście lub 20+ odcinków.
  Odpowiedz
 • Avatar
  Grisznak 29.04.2015 11:01
  Dragon Ball Crystal?
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 2
  WireX 28.04.2015 21:57
  Prawda
  Mam nadzieję, że ten news to prawda, bo jeśli tak, to jest to dla mnie jedna z najlepszych informacji ostatnimi czasy jeśli chodzi o M&A.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz