Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Dango

News

OAV Yamada-kun to 7-nin no Majo - seria TV w planach

Slova - 9.12.2014

Piętnasty i siedemnasty tom japońskiej edycji mangi Yamada­‑kun to 7­‑nin no Majo (w sprzedaży odpowiednio od 17 grudnia i 15 maja) trafią na półki wzbogacone o odcinek dwuczęściowej serii OAV, reżyserowanej w studiu Liden Films przez Tomokiego Takuno. Można to uznać za preludium przed zapowiedzianą na wiosnę telewizyjną adaptacją tego komiksu autorstwa Miki Yoshikawy.

Fabuła romantycznej komedii obraca się wokół stwarzającego problemy wychowawcze licealisty Yamady, który w wyniku fatalnego zbiegu okoliczności zamienia się ciałami z wzorową uczennicą Shiraishi. Ale czy na ich problemie zamyka się pula dziwnych wydarzeń mających miejsce w szkole?

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  Nikodemsky 9.12.2014 20:09
  Wielu ludzi poleca mangę i również od kilku znajomych słyszałem, że jest to „must see” – bardzo jestem ciekawy co z tego wyjdzie(było już coś dobrego i zabawnego o „zamianie ciał” w wersji anime?) w wersji TV, no i OVA na zajawkę jak najbardziej.

  Na sezon zimowy nie dopatrzyłem się zbyt wielu interesujących pozycji, więc dla mnie nadzieja pozostaje jeszcze, że dojdzie więcej takich smaczków na wiosnę.

  Od czasu Gekkan Shoujo Nozaki­‑kun też nie pojawiła się zbytnio żadna „zabawniejsza” komedia, więc tym bardziej dopinguję.
  Odpowiedz
 • Avatar
  Hiromi 9.12.2014 18:00
  Jak dla mnie to wspaniała informacja, będę miała na co czekać wiosną, bo prócz tego anime ukaże się, również „High School DxD 3” innymi słowy żyć nie umierać.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz