Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Studio JG

News

Futari no Akai Enishi Satomi Hakkenden Hachitama no Ki - nowa manga od Taigi

Grisznak - 30.09.2014

Wydawnictwo Taiga zapowiedziało opublikowanie w Polsce mangi shoujo pt. Futari no Akai Enishi Satomi Hakkenden Hachitama no Ki autorstwa Anyo Nekono, na podstawie gry wypuszczonej przez firmę QuinRose.

Po śmierci ojca w ręce Shinamo trafia niezwykły, magiczny miecz. Musi go chronić za wszelką cenę. Ukrywając swą prawdziwą tożsamość, wyrusza w podróż z grupą ośmiu wojowników. Podczas walki musi zdecydować, co jest dla niej ważniejsze – miecz Murasamemaru czy rodzące się uczucie do jednego z przyjaciół.

Manga liczy jeden tom i ma się ukazać u nas w listopadzie. Jej tytuł zostanie przełożony na język polski.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  Szarka 4.10.2014 14:18
  poczekam na opinie z drugiej
  po nietrafionym zakupie Egzorcyzmów Marii raczej poczekam na opinie z drugiej ręki nim znów się skuszę na jakąś nieznaną jednotomówkę z ładną okładką
  Odpowiedz
 • Avatar
  Eiko 30.09.2014 20:08
  Jeśli historia będzie zamknięta, to może się skuszę, bo kreska rzeczywiście wygląda ładnie, ale jak to będzie tylko mierna reklamówka gry, to podziękuję. Niestety wydaje mi się, że bardziej prawdopodobna jest ta druga opcja (ile materiału z obszernej gry można wcisnąć w jeden tomik?). Ale może mile się zaskoczę, kto wie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  Naija1 30.09.2014 17:22
  Po średnich „Egzorcyzmach” podchodzę z większą ostrożnością do jednotomówek Taigi. Mam nadzieję, że ich kolejna nowość już nie będzie na podstawie gry, bo niezbyt mnie to kręci, a z chęcią wspomogłabym małe wydawnictwo.
  Odpowiedz
 • Avatar
  Pazuzu 30.09.2014 15:14
  Gdyby być wrednym, można by zatytułować newsa „Kolejna nieznana nikomu jednotomówka na podstawie gry, która się nie sprzeda (manga, nie gra)".
  Szkoda mi wydawnictwa, że musi wydawać takie badziewie i nie wróżę mu świetlanej przyszłości. Modle się tylko o to, by Taiga nie padła przed końcem „Pet Shop Of Horrors”.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 3
  Sayuki78 30.09.2014 13:17
  Skąd oni te jednotomówki biorą? Ani o Marii ani o tym tytule nie ma prawie nic w sieci :P
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 4
  Nyuuuka 30.09.2014 12:16
  Heh, dłuższego tytułu nie było :D
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz