Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Komikslandia

News

Zapowiedzi mang na marzec

Teukros - 10.03.2014

Marzec rozpoczyna się pod znakiem kontynuacji – tylko dwie nowości z JPF i Studia JG to raczej niewiele. Niemniej jednak, wydaje się że taka przerwa w swego rodzaju zalewie nowości też ma swoją dobrą stronę, pozwoli bowiem na chwilę odpoczynku i zastanowienia się, które mangi tak naprawdę chcemy zbierać i czytać.


Wydawnictwo JPF zapowiedziało na marzec siedem tomików, w tym jedną nowość, tj. 1. tom Mój drogi bracie…. Aczkolwiek sam tej mangi nie czytałem, z tego co wiem będzie to niewątpliwie gratka dla fanów starej kreski i dramatu z lat 70. Miłośnicy ambitnej literatury z pewnością zainteresują się 2. tomem Służącej przewodniczącej, a wszyscy ci, którym nie dość CLAMPa – 3. tomem Kobato.. A poza tym kontynuacje już od dawna wychodzących tytułów: 33. tom Bleacha, 30. tom Slumpa, 63. tom Naruto i 27. tom One Piece.


Ponownie pięć tomów zapowiada Waneko. Nowości nie widać, ale w zamian otrzymujemy więcej kontynuacji, a biorąc pod uwagę jaki poziom prezentuje większość mang Waneko, nie ulega najmniejszej wątpliwości, że fani z radością powitają ciąg dalszy. A należy do nich 5. tom Karnevala, 11. Battle Royale i 4. Ao no Exorcist. Realistycznie przedstawione życie szkolne zobaczymy w 14. tomach Special A i Dengeki Daisy.Labirynt uczuć co prawda nie dotarł w lutym do księgarń, ale ostatecznie opóźnienie nie jest czymś, do czego polski czytelnik nie byłby przyzwyczajony. Wydawnictwo Kotori na marzec zapowiedziało także 3. tom Kwiatów grzechu oraz 5. tom Zakochanego tyrana. Z dobrze poinformowanych źródeł dowiedzieliśmy się, że na dniach do sklepów trafi 1. tom Dia Game, czyli nowej jakości na rynku yaoi. Na marzec zapowiedziany został 3. tom Walkin' Butterfly. Orientacyjnie można powiedzieć, że Studio JG najprawdopodobniej wyda w tym miesiącu 5. tom Demon maiden Zakuro oraz 3. tom Kokoro connect. Premierę na Pyrkonie powinny mieć 5. tom Spice & wolf, 6. tom Hetalii oraz nowość – Grils und panzer.

Zapowiedzi na dalsze miesiące, aż do kwietnia 2015 r., możecie znaleźć w odpowiednim dziale Tanuki Manga.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  Sanvean 5.03.2014 19:29
  JPF niedawno ogłosił, że mogą (ale nie muszą!) nie wyrobić się z mangą Mój drogi bracie… na podany wcześniej termin, czyli koniec marca. Dlatego możliwe, że tę mangę ujrzymy dopiero w kwietniu.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 9
  tamakara 5.03.2014 09:53
  Labirynt uczuć…? Nie wiedziałam, że to jest na francuskiej licencji
  Odpowiedz
 • Avatar
  GoNik 5.03.2014 09:25
  Warto dodać, że JPF planuje pojawić się na Pyrkonie (przedostatni weekend marca) z przedpremierowym wydaniem Blue Heaven.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  Animaxix~~~ 4.03.2014 23:31
  Zapomnieliście o drugim tomie Beast Master od Waneko.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz