Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Zapraszamy na Discord!

News

Shingeki no Kyojin skończy się na 20 tomie?

Grisznak - 26.09.2013

Hajime Isayama, autor niezwykle popularnej mangi Shingeki no Kyojin, oznajmił, że chciałby zakończyć fabułę tegoż komiksu na dwudziestym tomie. Ta zapowiedź padła podczas rozmowy z Hirokim Endou (w Polsce znanym z mangi Eden: It's an Endless World) na łamach magazynu „Gong Kakutogi”.

Shingeki no Kyojin ukazuje się od 2009 roku, na chwilę obecną pojawiło się jedenaście tomów, z których ostatni trafił do sprzedaży miesiąc temu. W Japonii seria sprzedała się jak dotąd w dwudziestu milionach egzemplarzy.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  Nemezis 26.09.2013 16:11
  Trochę szkoda, ale to chyba jednak wystarczająco czasu, by zamknąć całą fabułę… Zobaczymy co Hajime wymyśli c:

  Co do zabijania bohaterów, to nie sądzę by autorowi się to znudziło… Już pokazał z jaką wprawą zamienia martwych postaci na nowe, równie ciekawe. Pewnie będzie się trzymał tego aż do końca.
  Odpowiedz
 • Avatar
  Rinsey 26.09.2013 10:40
  Coś podobnego gdzieś kiedyś przeczytałam na jakimś forum, ale nie wiedziałam, na ile jest to informacja potwierdzona. Teraz już wiem, że tak jest istotnie :)

  Swoją drogą może dzięki temu Isayama trochę przystopuje z zabijaniem bohaterów? Patrząc na to, że czeka nas jeszcze około 50 chapterów, ktoś musi żyć, aby ciągnąć fabułę dalej ;p
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz