Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Forum Kotatsu

News

Zwiastun Penguin Highway

KagamiOneeSama - 4.08.2018

Jeśli podobało się Wam Yojou­‑Han Shinwa Taikei i lubicie tanuki z Uchouten Kazoku to znaczy, że twórczość Tomihiko Morimiego jest bliska Waszemu sercu i ta propozycja jest dla Was. Już 17 sierpnia na ekrany kin wejdzie pełnometrażowy film na podstawie jego opowiadania, pt. penguin highway.

Film opowie o przygodach czwartoklasisty Aoyamy (w tej roli Kana Kita) oraz pewnej asystentki dentystycznej (Yuu Aoi), w której Aoyama się podkochuje. Wspólnie odkrywać będą tajemnicę stojącą za nieoczekiwanym pojawieniem się w ich okolicy pingwinów.

Reżyserią zajmie się Hiroyasu Ishida, który do tej pory ma na swoim koncie tylko krótkie formy, Youjirou Arai zaprojektuje postaci, a Makoto Ueda napisze scenariusz. Poniżej zamieszczamy krótki zwiastun, w którym można usłyszeć piosenkę przewodnią Hikaru Utady, pt. Good Night.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  blob 5.08.2018 16:07
  Tak przy okazji się zastanawiam, o co chodzi z tymi pingwinami w Japonii? Są popularne bo są ogólnie kawaii, czy dochodzi tu jakieś dodatkowe znaczenie? Wiem, że np. są bary z pingwinami, bodaj w Ikebukuro. Ale ich popularność w anime jest też wysoka. Próbowałem coś wyszukać ale nie znajduje konkretów… ktoś coś?
  Odpowiedz
 • Avatar
  Amarette 5.08.2018 12:16
  Pingwiny :p ... ok piszę się na to x3
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz