Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Yatta.pl

News

Zwiastun trzeciego sezonu Boku no Hero Academia

KagamiOneeSama - 5.03.2018

Na 7 kwietnia zaplanowana została premiera trzeciej odsłony Boku no Hero Academia. W zwiastunie możemy usłyszeć utwór zespołu UVERworld, pt. Odd Future, będący openingem nadchodzącej serii. Enidng natomiast wykona miwa. Studio Bones postanowiło pozostawić serię w rękach ekipy odpowiedzialnej za sukces dwóch poprzednich sezonów.

Tym razem Midoriya­‑shounen i spółka udadzą się na wycieczkę szkolną do lasu (czy tylko mnie pachnie to przygodami Naruto w Lesie Śmierci?)

Aby być bohaterem, potrzebna jest siła, której Izuku Midoriyi brakuje. To nastolatek u progu liceum, mający głowę pełną ideałów i entuzjazmu, podtrzymywanych przez bezbrzeżne oddanie swojemu idolowi – stojącemu na czele rankingu superbohaterów All Mightowi. Wiara Izuku jest wystawiana na ciągłą próbę przez fatalny feler – jest on pozbawiony „quirka”, a więc nie posiada kompletnie żadnych specjalnych mocy. Ta rzadka przypadłość wydaje się całkowicie wykluczać go ze starań o dostanie się do prestiżowego liceum szkolącego superbohaterów, U.A. High, a przy okazji czyni go też obiektem drwin i poniżania ze strony rówieśników.

fragment recenzji autorstwa Avellany

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  Rolaka 7.03.2018 21:56
  Świetna muzyka na początku
  Muzyka z początku zwiastuna – to już było w OST, czy raczej coś nowego, bo przepiękne, a nie kojarzę, by było w poprzednich sezonach…
  Odpowiedz
 • Avatar
  Rolaka 7.03.2018 21:54
  Hmmm
  Czekam, ale jakoś mi już przeszła faza na Boku no Hero Academia. To nie jest złe. Ma naprawdę genialne momenty, ale mam wrażenie, że za mocno przypomina Naruto i podobne arci do innych shounenów (trening, zawody itd) wypadają dużo lepiej w innych seriach (nawet w takim Naruto) aniżeli w Boku.
  Oczywiście obejrzę kolejny sezon, ale akurat ten arc chyba najmniej mi się podobał. Dużo lepszy będzie kolejny (ba, o niebo lepszy, ciekawe czy sezon go obejmie…)
  Odpowiedz
 • Avatar
  Amarette 5.03.2018 18:56
  oj mniejsza czym to pachnie, dawno już żadnego Shounena nie oglądało mi się tak dobrze jak Akademii, więc trzeciej serii absolutnie nie przegapię x3
  Odpowiedz
 • Avatar
  GLASS 5.03.2018 18:50
  Żaden shounen nie jest prawdziwym shounenem dopóki nie ma openingu wykonanego przez UVERWorld!
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz