Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Wydawnictwo Waneko 2

News

Boku no Hero Academia od Waneko

Grisznak - 15.09.2017

Wydawnictwo Waneko podało dzisiaj tytuł swojej drugiej grudniowej nowości. Będzie to manga Boku no Hero Academia autorstwa Kouheia Horikoshiego.

Aby być bohaterem, potrzebna jest siła, której Izuku Midoriyi brakuje. To nastolatek u progu liceum, mający głowę pełną ideałów i entuzjazmu, podtrzymywanych przez bezbrzeżne oddanie swojemu idolowi – stojącemu na czele rankingu superbohaterów All Mightowi. Wiara Izuku jest wystawiana na ciągłą próbę przez fatalny feler – jest on pozbawiony „quirka”, a więc nie posiada kompletnie żadnych specjalnych mocy. Ta rzadka przypadłość wydaje się całkowicie wykluczać go ze starań o dostanie się do prestiżowego liceum szkolącego superbohaterów, U.A. High, a przy okazji czyni go też obiektem drwin i poniżania ze strony rówieśników. W tym ostatnim przoduje jego kolega, Katsuki Bakugou – arogant i choleryk obdarzony pasującą do charakteru zdolnością wywoływania eksplozji. Nie będzie żadnym zaskoczeniem, że Izuku niespodziewanie uzyskuje własnego quirka, i to dzięki pomocy nikogo innego, jak samego All Mighta.

fragment recenzji anime autorstwa Tablisa

Pełen polski tytuł mangi będzie brzmiał My Hero Academia: Akademia bohaterów. Pierwszy tomik ukaże się 1 grudnia i ma kosztować 21,99 zł.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  Kanivaru 18.09.2017 23:02
  TAK SIĘ CIESZĘ. Waneko ostatnio zachwyca.
  Odpowiedz
 • Avatar
  MrParumiV18 17.09.2017 20:44
  Manga Boku no Hero Academia od Waneko
  Informacja świetna, przewidywalna, ale że od wydawnictwa Waneko? Tego się nie spodziewałem. Natomiast z drugiej strony JPF'owi coś ostatnio słabo idzie według mnie, więc chyba ostatecznie nic dziwnego. Tak czy inaczej zakup raczej obowiązkowy, ale dopiero jak trochę tego wydadzą bo na tą chwilę czytam se w miarę na bieżąco polskie skany w sieci… nie… poprawka, czytałem, bo już ich nie będzie, więc na tą chwilę pozostają Angielskie. :/
  Odpowiedz
 • Avatar
  Ketchup666 16.09.2017 20:03
  Waneko spełnia moje marzenia. Jakoś tak niedawno pomyślałem sobie, że fajnie byłoby gdyby wydali to u nas i proszę – oto jest!
  Odpowiedz
 • Avatar
  Zombiemniezzera 16.09.2017 11:42
  Tak jest
  Odpowiedz
 • Avatar
  GLASS 15.09.2017 23:11
  HURA! Coś czułam, że pojawienie się Akademii na naszym rynku to tylko kwestia czasu! Nic tylko czekać na pierwszy tom :D
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz