Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Komikslandia

News

Nowy trailer aktorskiego Attack on Titan

ursa - 23.06.2015

Dwuczęściowy film aktorski na podstawie bestsellerowej mangi Hajime Isayamy, który bierze udział w pracach nad scenariuszem, ma się pojawić w japońskich kinach 1 sierpnia i 19 września. Będzie to pierwsza w Japonii produkcja filmowa wykorzystująca wszystkie dostępne obecnie systemy 4D, łącznie z ruchem, wiatrem i zapachami, oczywiście w tych kinach, które są do tego przystosowane. Więcej informacji na temat obsady tutaj.


Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  imspidermannomore 24.06.2015 20:49
  it's levi-OOO-sa, not levi-o-SAAA
  Tytani wyglądają całkiem fajnie, robią wrażenie. Ludzie przemieszczający się przy pomocy sprzętu 3D nie robią już takiego wrażenia. W niektórych ujęciach wygląda to całkiem efektownie, niektóre natomiast przypominają mi mecze quiddtcha z pierwszych filmów o H.Potterze. Podejrzewam, że w tym punkcie będzie zgrzytało najbardziej. Mimo wszystko zwiastun mnie podjarał.
  Odpowiedz
 • Avatar
  Yumi Mizuno 23.06.2015 23:38
  Tytani zawsze żywi...
  Fenomen Attack on Titan nie pozostawia najmniejszych wątpliwości. Nie mogę się doczekać, aż film będzie w necie, a zwłaszcza, jak już będzie przetłumaczony. Ah, to będzie piękny wieczór z herbatą w ręku i tytanami na ekranie. Mam nadzieję, że film będzie tak samo dobry jak ten zwiastun, oraz dorówna mandze i anime, a jak wiemy ciężko jest o utrzymanie poziomu w takich produkcjach.
  Odpowiedz
 • Avatar
  KonekoDxD 23.06.2015 21:45
  Niezły ten zwiastun, wolałbym że by efekty specjalne były amerykańskie ale te też nie są złe jak na japońskie standardy.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz