Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Otaku.pl

Yuffy

Komentarze (pełna lista: anime czytelnia manga)

avatar
ukryta
Dołączyła: 8 października 2010, 16:19

Mam na imię Monika, ale wolę, kiedy woła się do mnie Monia – nie cierpię innych zdrobnień. Nie powiem, ile mam lat, bo sądzę, że czasami nie warto sugerować się wiekiem. Nie lubię mówić, pisać o tym kim jestem. Może dlatego, że należę do osób nieufnych i leniwych. Nie mam określonych zainteresowań – łykam wszystkiego po trochu, choć mam nadzieję, że z czasem wszystko się sprecyzuje.

Mangą i anime interesuję się od prawie siedmiu lat, ale nie uważam się i nigdy nie będę się uważać za kogoś, kto dużo obejrzał. Wszystko, co przeczytałam i obejrzałam wybrałam kierując się swoim gustem – odrobina supermocy, horroru i czasami komedii.

W wolnych chwilach lubię rysować – głównie bohaterów swoich opowiadań, które tworzę od ponad ośmiu lat. Artystką zdecydowanie nie jestem, ale ciągle staram się dokształcać w obu kierunkach. Mam nadzieję, że za kilka lat będą tego niesamowite efekty.

Napisz do mnie – poznaj mnie, tak w skrócie mogę Ci powiedzieć :).

Oceny użytkownika

Głosów: 235
Mediana: 7
Średnia: 6,88
σ=1,86

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar odpowiedzi: 3
  Hitori Okami 4.12.2011 15:24
  Skoro yasu­‑chan dostąpiła tego zaszczytu, to ja też chcę! XD
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 6
  Gin Gajad 25.11.2011 20:34
  Bardzo spodobał mi się Twój opis. Jest tak lekko napisany :) A avatar… *.* Cudny! Zachęciłaś mnie nim do przeczytania Monokuro Kitan :D
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 21
  zrobciu 23.07.2011 22:38
  wiek
  Nie powiem, ile mam lat, bo sądzę, że czasami nie warto sugerować się wiekiem
  Ja nie podaje bo boję się dyskryminacji:)
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  Haneul 11.05.2011 20:40
  Masochistyczne podejście.
  Moniki, nie wiedząc czemu, kojarzą mi się z kawą mokka. Ot, taki zwyczaj, którego nie umiem się pozbyć — nie zdziw się więc, jak niegdyś między wierszami nadam Ci właśnie takie przezwisko jak Mokka. Jak będzie Ci przeszkadzać, możesz zawsze mnie zjeść.

  Do napisania komentarza zachęciły mnie dwie rzeczy — emblemat plus minus opis. Nie mam bladego pojęcia, z jakiego tytułu pochodzi postać, ale jej widok sprawia, że mam ciarki — fetysz opasek na oku się odzywa.
  Niemniej, mając się zamiar skupić głównie na opisie, chcę się spytać — nie zajmujesz się akurat jakimś poważniejszym projektem literacko­‑rysunkowym? Styl masz taki łatwy w przełknięciu, że aż chciałabym poznać go w akcji.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz