Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Yatta.pl

Kuro no Senshi

Komentarze (pełna lista: anime)

avatar
offline
Dołączyła: 5 kwietnia 2012, 13:25
Urodziny: 3 marca 1997

Cześć, joł, siema czy jakoś tak to będzie szło.
Jestem Kuro no Senshi jak po nicku widać, skracane do: Senshi, Senku albo Sen. Mówić do mnie można także per Ryuketsu, Ryu, Shiba, Okno, Kaien, Szyba, Vestos i Destab 8D Do wyboru, do koloru.
Więc tego.
Jestem dziewczyną, która ma tendencję do mówienia o sobie w osobie męskiej, co bynajmniej wśród znajomych dziwne nie jest c: Ogółem charakterem i zachowaniem i ubiorem i wyglądem w ogóle bardziej pasuję pod chłopaka, a więc nawet jak ktoś by się pomylił to mogę nie zauważyć : D

Zainteresowania?
- manga, anime, broń biała, katany, wschodnie [i nie tylko] sztuki walk, komputery, programowanie, obróbka graficzna, grafika komputerowa, rysunek, technologia

Hahahahaha­‑Charakter?
- A jam jest człowiekiem dość wygadanym (o ile jest temat), sarkastycznym, *przekreśl*zajebistym*/przekreśl*, egoistycznym, narcystycznym, aspołecznym i czasami nawet antyspołecznym. Nie mam przyjaciół, ogółem jestem foreva alołn i smutki zatapiam w alkoholu ;_; Ale tak na serio to nie. To mnie nie korci i w ogóle fajne nie jest i po cholere mi to. Nie pale, nie ćpam, ogółem jestem święty [ale to chyba od dupy strony]. Możliwe, że wbrew pozorom lubię poznawać ludzi c:

A co oglądam?
- Shounen, seinen 4eva. Przeboleję shounen­‑ai [jeśli ma fajną fabułę i wykonanie], ale yaoi już nie. Niech se egzystuje – oglądać nie będę. Klimaty? Sci­‑fi, fantasy, historyczne nawet. Horrory, akcja, thrillery. Takie kurde.

A co sucham?
- Post­‑hardcore, trochę rocka, industrial, elektroniczne odłamy, byle nie podobne techno. Disco polo trzymaj z dala ode mnie. Ulubione zespoły? Enter Shikari [2­‑letni staż fanowski! 8D] i Nine Inch Nails.

Gdyby ktoś chciał MALa to niech szuka 'Ryuketsu'.
Last.fm – 'shaverdenai'
Gadu – niech sam zapyta c:

Oceny użytkownika

Głosów: 120
Mediana: 7
Średnia: 7,21
σ=1,75

Komentarze

  • Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

  • Dodaj komentarz