Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Tokki - sklep internetowy

Farathriel

avatar
offline
Dołączył: 2 maja 2013, 18:05
Urodziny: 21 września 1994

Chrzanię w kółko o tym samym bo… cóż – nie mam o czym innym. Jak ci się chce dyskutować, przypełznij. Mam ciasteczka, biszkopciki i trochę nadziewanych cukierków. Za dobre sprawowanie coś może wpadnie.

W anime lubię… animowatość. No, nie każdą. Spora część z tego co widziałem to szmelc, więc nawet tego nie wrzucałem na listę „serii tkniętych palcem”. Wysoko pożądane są anime z tradycyjnymi wartościami, przyjaźnią, miłością, sratatata i tak dalej. Lubię być konserwą i w kinematografii szukam tego samego. Mile widziane teorie spiskowe, political fiction i wszystko co ma za zadanie „ruszyć człowieka”. Zresztą, twierdzę, że piękno jest tym co wzrusza. W tłoku ujdzie też szmelc z na siłę dorobioną filozofią, która będzie maskowała nieudolność scenarzysty. Przynajmniej mogę się wtenczas skupić na tym co najbardziej lubię.

Ogryzki

Oceny użytkownika

Głosów: 203
Mediana: 7
Średnia: 7,10
σ=1,52

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar odpowiedzi: 3
  tamakara 11.12.2014 20:23
  Przydreptałam tutaj, by nie robić spamu.

  weryfikuję czy na pewno nie ma tam żadnych wątków homoseksualnych czy innych perwersji, których oglądać dla spokoju ducha nie chcę


  Czy do tych perwersji wlicza się gwałt na kobiecie? Bo prawie wszystkie mangi pod szyldem „stara Japonia, przemoc, realizm” jakie znam, zawierają ten element :| takie Sidooh chociażby. Wspomnienie straszy mnie w koszmarach, a jednak to dobra historia, eh Podobnie w Sengoku, chociaż tego nie zmogłam.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 6
  Otose 24.03.2014 13:03
  W każdym razie – na dobrą sprawę twórcy anime mogliby czasami oszczędzić starszej widowni niedojrzałych zachowań bohaterów.
   – *patrzy na datę urodzenia* czyżbyś sam siebie zaliczał do starszej widowni..? xD Może chodziło Ci o bardziej dojrzałych..? Bo starszym to Ty raczej w moich oczach nie jesteś, natomiast dojrzałym już tak.. :)

  A jeśli chodzi o ostatnie dobre serie, część wypisał Kamiyan3991, a ja od siebie dodam oprócz właśnie Psycho­‑pass, Shin Sekai Yori, Kokoro Connect, Suisei no Gargantia, mają wszystko to co lubię w anime..
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  Otose 23.03.2014 22:13
  Dzięki.. ;) Jeszcze się przypomnę, bo mnie parę kwestii zainteresowało..
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz