Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Dango

News

Teaser i ekipa produkcyjna Mugen no Juunin: Immortal

ukloim - 10.08.2019

Mugen no Juunin: Immortal to nowa adaptacja Miecza nieśmiertelnego autorstwa Hiroakiego Samury.

Anime powstanie w studiu Liden Films. Reżyserią zajmie się Hiroshi Hamasaki (Steins;Gate, Shigurui), scenariusz napisze Makoto Fukami (Berserk [2016], Revisions), postaci zaprojektuje Shingo Ogiso (Arslan Senki [2015]), a muzykę skomponuje Eiko Ishibashi. Wystąpią Kenjiro Tsuda jako Manji oraz Ayane Sakura jako Rin Asano.

Premiera serii odbędzie się w serwisie Amazon Prime w październiku tego roku. Na razie nie potwierdzono emisji w telewizji.

Poprzednia adaptacja, za którą odpowiedzialne było studio Bee Train, emitowana była od 14 lipca do 29 grudnia 2008 roku.

Manga ukazywała się w latach 1994­‑2013 i liczy trzydzieści tomów. Polskie wydanie od Egmontu dotarło jedynie do tomu dwudziestego drugiego.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  vries 12.08.2019 21:11
  Z jednej strony Hiroshi Hamasaki, którego styl widać już w trailerze i który wręcz genialnie zaadaptował Shigurui. Z drugiej trudno oczekiwać tu fajerwerków graficznych po Liden.
  Adaptacja Bee Train ssała po całości, bo starała się zmieniać i poprawiać rzecz, która jest całkiem dobra (i oczywiście nie wyszło). Mam nadzieję, że Fukami nie popełni tego błędu. Z drugiej strony Akai Usagi jako opening będzie trudny do pobicia.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 2
  blob 10.08.2019 15:11
  No i wreszcie to porządnie wygląda…
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz