Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Otaku.pl

News

Letnie nowości od Studia JG

IKa - 28.06.2019

Wydawnictwo Studio JG ogłosiło dziś dwa tytuły które ukażą się już w sierpniu oraz wydanie spin­‑offa do Noragami, który ukaże się po zakończeniu serii.

Pierwszym z sierpniowych tytułów jest czterotomowa manga fantasy Watashi to Sensei no Genjuu Shinryouroku autorstwa Kaziyi – tytuł ten będzie wydawany w trybie dwumiesięcznym.

W świecie, w którym magia została prawie całkowicie wyparta przez naukę, mało kto wierzy już w skuteczność zaklęć i rytuałów. Czarodziejskie receptury tracą na znaczeniu, gdyż magia nie działa na osoby, które w nią nie wierzą. W tej nowej rzeczywistości zaczyna brakować miejsca dla mitycznych stworzeń. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Ziska, młoda dziewczyna pochodząca z rodziny magów, która szkoli się u doktora weterynarii. Łącząc dwa różne źródła wiedzy o leczeniu zwierząt, razem ze swoim mentorem próbują ocalić jak najwięcej niezwykłych stworzeń, które powoli odchodzą w zapomnienie.


Drugą z zapowiadanych sierpniowych nowości jest jednotomowa manga yaoi pt. Sick autorstwa Tomo Kurahashi.

Keito Sudou to facet jak marzenie – przystojny, inteligentny, wiecznie otoczony wianuszkiem przyjaciół i wielbicielek. Choć wydawałoby się, że z każdym potrafi znaleźć wspólny język, jednej osoby zupełnie nie jest w stanie rozgryźć. Dwa lata starszy Shouta Kishi to nieśmiały student, który stroni od ludzi, a na wszelkie zaczepki ze strony kolegów reaguje obojętnością. Chcąc zmusić chłopaka do okazania emocji i odsłonięcia prawdziwej twarzy, Sudou zaczyna regularnie sprawdzać granice jego cierpliwości. Nie spodziewa się nawet do czego doprowadzi ta ryzykowna gra…


Ostatni z zapowiadanych tytułów to, jak już wspomniałam, spin­‑off do serii Noragami – Noragami Shuuishuu. Ukaże się on w listopadzie.

Spotkało Was coś niedobrego? Padliście ofiarą oszustwa? Potrzebujecie pomocy profesjonalisty? Najwyższy czas zadzwonić do Yato – jedynego w swoim rodzaju boga na posyłki! Ten charyzmatyczny bezdomny dresiarz za niewygórowaną opłatą podejmie się każdego zlecenia. Nie ważne czy chodzi o zdejmowanie kotów z drzew, czy przepędzane demonów – Yato żadnej pracy się nie boi. Gotowi na kolejne przygody ze świata „Noragami”? Oto zbiór przepełnionych akcją i humorem historii nie tylko dla wyznawców yatoizmu!

Wszystkie opisy mang pochodzą ze strony wydawcy

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  oshiete kudasai 28.06.2019 22:43
  oczywiście musi być yaoiec
  Pierwsza manga wygląda za to interesująco
  Odpowiedz
 • Avatar
  Eshaze 28.06.2019 22:10
  Dla mnie też nic, ale może to i lepiej.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  MrParumiV18 28.06.2019 21:15
  Nowości od Studia JG
  Nic dla mnie, ale możesz ktoś inny się skusi.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz