Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Dango

News

Oyasumi Punpun - nowa manga od Kotori

IKa - 21.06.2019

Wydawnictwo Kotori zapowiedziało wydanie mangi Oyasumi Punpun (Dobranoc, Punpunie) autorstwa Inio Asano.

Pierwszy tom ukaże się we wrześniu i będzie go można zakupić już na Festiwalu Gier i Komiksu w Łodzi. W Polsce tytuł ten zostanie wydany w opcji 2 w 1 w dwóch wersjach: miękka oprawa z obwolutą (cena 54,90 zł) oraz w twardej oprawie (cena 64,90 zł).

Poznajcie Punpuna – dziesięcioletniego chłopca wychowywanego przez niestabilną emocjonalnie matkę i skorego do przemocy ojca – oraz jego przyjaciół, równie ciężko doświadczonych przez los.

Oto opowieść o radzeniu sobie z trudną rzeczywistością w otoczeniu dysfunkcyjnej rodziny i zwichniętych psychicznie rówieśników. O poszukiwaniu samego siebie w bezdusznym, niezrozumiałym świecie. O pytaniach, na które każdy z nas szukał kiedyś odpowiedzi. I o tym, jak pod wpływem traumatycznych przeżyć ginie w człowieku niewinność i ufność.

(opisy fabuły ze strony wydawcy)

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  MrParumiV18 22.06.2019 14:46
  Oyasumi Punpun nową mangą od Kotori!
  Jak przeczytałem news na twitterze to pomyślałem „o kur…”. Zaskoczenie nie małe, zresztą tak samo nie małe jeśli chodzi o wycenę wydania, ale jest to zrozumiałe. Samego tytułu nigdy nie przeczytałem w całości, ale min. widziałem multum screenów z komiksu i wiem mniej­‑więcej z czym to się je. Dlatego, gdy tylko fundusze pozwolą, jest to dla mnie jeden z obowiązkowych zakupów. W ogóle to śmieszne, że jeszcze około dwa dni temu pod jednym z newsów wypisałem ten tytuł w grupie tych, które są znane, ale jeszcze nie wyszły w Polsce. Niezły zbieg okoliczności. 😏 To co? Teraz czas na kryształki! 😁
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 3
  BlaXk Magic Mushroom 22.06.2019 13:11
  Gooood Vibrations
  Teraz to brakuje mi już tylko polskiego wydania Dorohedoro. Ciekawe czy jakieś wydawnictwo się zdecyduje, a może zapowiadane anime na podstawie mangi Dorohedoro zostanie dobrze przyjęte w Polsce? (takie tam marzenia ściętej głowy Kaimana)
  Odpowiedz
 • Avatar
  GLASS 22.06.2019 12:44
  DZIĘ­‑KU­‑JE­‑MY!
  Odpowiedz
 • Avatar
  imspidermannomore 22.06.2019 03:02
  Miałem zamiar zacząć zbierać wydanie anglojęzyczne. Cieszę się, że się do tego jeszcze nie zabrałem.
  Odpowiedz
 • Avatar
  Schultz 22.06.2019 00:42
  Wspaniała wiadomość! Dear god dear god tinkle tinkle hoy!
  Odpowiedz
 • Avatar
  ZSRRKnight 21.06.2019 21:56
  W końcu!
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz