Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Dango

News

Zwiastun Vinland Saga

ursa - 6.02.2019

Bestsellerowa manga osadzona w świecie wikingów pojawi się w wersji anime w tym roku, zarówno w telewizji, jak i w streamingu. Do podanej wcześniej ekipy produkcyjnej dołączył kompozytor Yutaka Yamada, natomiast z obsady podano pierwsze nazwiska seiyuu: Shizuka Ishigami i Yuuto Uemura zagrają, odpowiednio, małego i dorosłego Thorfinna, a Ken'ichirou Matsuda Thora.


Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  Lenneth 24.02.2019 22:42
  Czekam z utęsknieniem, oby tego nie skopali! Graficznie nie wygląda wprawdzie najlepiej, ale przynajmniej postacie nie odstają od oryginału, a najważniejszy będzie i tak scenariusz.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  Tassadar 6.02.2019 22:03
  Łomatko jakie paskudne morze, mam nadzieję, że będzie to lepiej wyglądało już w samym anime, ale czarno to widzę. CG co prawda lepsze, niż w Berserku, ale i tak w dużej mierze niepotrzebne.
  Odpowiedz
 • Avatar
  Ancietejka 6.02.2019 21:31
  Też czekam. Niedawno przeczytałam trzy pierwsze tomy (w polskim wydaniu; więcej tłumaczenia, z tego co widzę, nie ma, niestety), patrzenie więc na animowane wersje bohaterów sprawiło mi wielką frajdę. Tylko dorosły Thorfinn wydaje się jakoś za mało „dziki”, „drapieżny”, z drugiej strony dostaliśmy na razie jedno ujęcie z nim, więc może niepotrzebnie marudzę.
  Niech dadzą temu przyzwoitą liczbę odcinków.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  blob 6.02.2019 19:58
  Oj to będzie dobre!
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz