Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Zapraszamy na Discord!

News

Nowy film Digimon Adventure

ukloim - 29.07.2018

Na Digimon Kanshasai 2018 ujawniono, że powstaje nowy film w uniwersum Digimon Adventure. Projekt jest częścią obchodów dwudziestej rocznicy powstania serii.

Do produkcji powrócą ludzie, którzy odpowiedzialni byli za oryginalną serię z 1999 roku. Hiromi Seki, która wtedy pełniła rolę producentki, tym razem będzie nadzorować cały projekt. Za dizajny digimonów odpowiadać będzie Kenji Watanabe, natomiast projektami postaci ponownie zajmie się Katsuyoshi Nakatsuru, który pełnił tę funkcję przy seriach Adventure, Adventure 02, Tamers i Frontier.

Film ma się dziać w czasach, gdy Taichi i Yamato mają już 22 lata. Podczas wydarzenia pokazano grafikę przedstawiającą ich nowy wygląd.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  Marty 31.07.2018 12:54
  Uła to już 20 lat odkąd powstało to anime a ja pamiętam jak oglądałam pierwszy sezon na Tv 6 w telewizji i właśnie to anime zapoczątkowało moją ''przygodę'' z anime.Yamato wygląda jak ten z 1 ale Taichi jest w ogóle według mnie nie podobny :/.
  Odpowiedz
 • Avatar
  Ryuki 30.07.2018 01:45
  E tam, mało mnie co zrobią z Adventure. W tym momencie nie dobrze mi się robi na widok czegokolwiek z pierwszej serii. Nuda i tyle. Mam tylko nadzieję, że Toei zrobi w tym czasie jakąś nową serię jak z Appmon przy Tri^^

  Natomiast najciekawszą rzeczą związaną z anime dziś było to, że Frontier dostanie wydanie kolekcjonerskie Blue Ray. Nasza czarna olewana owca w końcu została zauważona. Osobiście po tym jakie cudne arty dostał w tym roku Tamers nie mogę się doczekać na Frontiera^^

  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  ukloim 29.07.2018 21:28
  Tak prywatnie od siebie – szkoda, że po drodze trafił się potworek w postaci Tri, ale może teraz w końcu będę miał motywację, żeby to skończyć. Absolutnie nic nie miałem do projektów Atsuyi, bo osobiście uwielbiam tego pana, ale Nakatsuru to jednak Nakatsuru. Oby tylko reżyser był bardziej kompetentny niż Motonaga i powinno być dobrze.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz