Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

10. Konwent Fantastyki Fantasmagoria

News

Conception: Ore no Kodomo wo Undekure! trafi na mały ekran

KagamiOneeSama - 9.05.2018

Studio GONZO planuje na październik premierę swojego nowego tytułu – Conception: Ore no Kodomo wo Undekure! Seria powstaje na podstawie gry studia Spike Chunsoft, które znamy przede wszystkim z Danganronpa, a także, co ciekawe, z dystrybucji dwóch ostatnich części naszej rodzimej gry Wiedźmin na rynku japońskim.

Za przekucie gry na język anime odpowiadają: Keitarou Motonaga zajmujący się reżyserią (Date A Live), Yuuko Kakihara, która napisze scenariusz (Chihayafuru) oraz projektujący postaci Shinichirou Ootsuka (Re: Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu).

Anime przeniesie nas wraz z Itsukim oraz Mahiru do krainy Granvanii, zmagającej się z inwazją potworów. Nie byłoby w tym nic oryginalnego, gdyby nie fakt, że Mahiru, będąca kuzynką i najlepszą przyjaciółką Itsukiego, oświadcza mu wcześniej że jest w ciąży (nie, wygląda na to że nie jest to owoc kazirodczej miłości). Jak się okazuje, nie będzie to jedyna ciąża w serii, ponieważ potwory mogą być pokonane tylko przez „gwiezdne dzieci”, które sprowadzić na świat może tylko dwanaście „dziewic gwiazdozbiorów”. Aby ocalić Granvanię i wrócić do swojego świata, Itsuki musi sprostać nie lada wyzwaniu – spłodzić z wspomnianymi pannami dzieci.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  ZSRRKnight 10.05.2018 14:10
  heh, pewnie „zapładniania” tu raczej nie będzie. Zapewne bohater będzie totalną ciapą i żadnej z tych dziewic nawet nie tknie :v
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  Alt_TruIsta 10.05.2018 13:51
  Ciekawsze by to było, jakby akcja w tej Granvanii działa się zaraz po słodzeniu tego całego towarzystwa. Byłby fajny główny quest dla bohatera stawanie z łóżka po 15­‑razy o 2­‑3 w nocy do dzieci.
  Odpowiedz
 • Avatar
  Ciku 10.05.2018 05:29
  Dobrze, że jeszcze nie musi z tymi dziećmi spłodzić kolejnych dzieci :|
  Odpowiedz
 • Avatar
  Impos 10.05.2018 00:43
  Aż strach pomyśleć na czym polegała gra…
  Odpowiedz
 • Avatar
  Nikodemsky 9.05.2018 22:35
  Brzmi jak wstęp do hentaja. To aby na pewno będzie normalna seria?
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz