Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Forum Kotatsu

News

Kimi no Suizou o Tabetai, czyli nowa manga od Dango

moshi_moshi - 1.12.2017

Dango tym razem postanowiło zrobić niespodziankę miłośnikom i miłośniczkom historii poruszających poważniejsze tematy. Przy okazji wydawnictwo po raz kolejny dorzuciło do swojej oferty mangę spoza nurtu yaoi/shounen­‑ai.

Kimi no Suizou o Tabetai to dwutomowy komiks na podstawie powieści o tym samym tytule. Opowiada on historię pewnego licealisty, który przypadkiem znajduje dziennik koleżanki z klasy, Sakury Yamauchi. Dowiaduje się z niego, że dziewczyna cierpi na nieuleczalną chorobę i zostało jej już mało czasu. Ta informacja sprawia, że drogi tej dwójki bardzo różnych od siebie osób łączą się…

Pierwszy tom tej zakończonej już mangi ma ukazać się w marcu przyszłego roku, zaś drugi dwa miesiące później. W sklepie wydawnictwa ruszyła już przedsprzedaż.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  MrParumiV18 3.12.2017 20:00
  Niespodziewana nowość od Dango
  Oooo… to mnie pozytywnie zaskoczyli! Czyżby pierwsza manga od wydawnictwa Dango jaką zakupię? Tytułów wydali do tej pory nie za dużo, a jak już to praktycznie same yaoi, za którymi z wiadomych przyczyn nie przepadam. Cieszę się, że w końcu brną w inne gatunki, co według mnie jest dobrym ruchem. Dramat szkolny z domieszką romansu wpasowuje się w mój gust idealnie, dodatkowo seria nadzwyczaj pozytywnie oceniana w sieci, więc pewnie się skuszę.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz