Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Dango

News

A.I.C.O. Incarnation - nowe anime od studia BONES

ukloim - 3.08.2017

A.I.C.O. Incarnation to nowa produkcja studia BONES, która powstaje we współpracy z Netflixem. Na oficjalnej japońskiej stronie serwisu pojawił się kilkuminutowy zwiastun.

Reżyserią anime zajmie się Kazuya Murata (Suisei no Gargantia). Seria będzie miała 12 odcinków i zadebiutuje na całym świecie wiosną 2018 roku.

Japonia, 2035 rok. Podczas badań dochodzi do wypadku zwanego „wybuchem”, wskutek którego w wąwozie Kurobe rozprzestrzenia się sztuczna forma życia nazywana przez ludzi „materią”. Miasto, które do tej pory było nadzieją ludzkości, zostaje odizolowane przez rząd. Dwa lata później 15­‑letnia Aiko Tachibana, która straciła rodzinę w trakcie katastrofy, dowiaduje się czegoś niewiarygodnego od Yuyi Kanzakiego, nowego ucznia jej szkoły. Mówi on, że w jej ciele kryje się pewien sekret, a odpowiedź na wszystkie pytania znajdują się w tak zwanym „pierwotnym punkcie”, czyli miejscu, w którym doszło do „wybuchu”. Aiko postanawia zbadać je wraz z Yuyą pod eskortą odpowiednio wyszkolonych ludzi.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  MrParumiV18 10.08.2017 02:14
  Nowe anime A.I.C.O. Incarnation
  No… zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie. Mimo, że fabuła w pewnych aspektach schematyczna to i tak może zaskoczyć pozytywnie. A na dodatek zabiera się za to studio Bones, które od pewnego czasu bardzo zyskało w moich oczach i jest obecnie jednym z moich ulubionych studii tworzących japońską animacje. Czekam, ale z cierpliwością. ;)
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz