Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Forum Kotatsu

News

Już tylko godziny dzielą nas od JAPANIconu3!

nekobasu - 12.10.2012

Dwa dni w gronie Przyjaciół i Fanów Japonii, ponad 300 godzin paneli, konkursów oraz warsztatów, niezapomniana atmosfera i świetna zabawa.

Zanim jednak wybierzecie się w podróż, przypominamy podstawowe sprawy organizacyjne. Konwent odbywa się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Tischnera, na Osiedlu Czecha 59. Z Dworca Głównego na conplace dotrzeć możecie jadąc tramwajem nr 18, od przystanku Dworzec Zachodni do Piaśnicka/Rynek. Później wystarczy kilkuminutowy spacer przez osiedle i będziecie na miejscu.

Wszystkim tym, którzy nie zdążyli zakupić wcześniej wejściówek przez SKULDa, przypominamy, że na miejscu będzie prowadzona sprzedaż wszystkich biletów, zarówno jedno-, jak i dwudniowych.

Jednocześnie informujemy, że dla osób, które będą już dzisiaj wieczorem i mają opłaconą wejściówkę, będzie możliwość wcześniejszego wejścia na teren konwentu.

Na terenie szkoły będą dwie kawiarenki oraz restauracja sushi. Naprzeciwko budynku szkoły znajduje się pizzeria, a ciut dalej sklepy.

Nie zapomnijcie zabrać śpiworów, karimat, dokumentu potwierdzającego Waszą tożsamość, zgody rodziców (jeżeli jesteście niepełnoletni), a także dobrego humoru.

A już od teraz do końca niedzieli jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem telefonu: 517 92 77 82. Jeżeli będziecie mieć jakikolwiek problem związany z konwentem, dzwońcie o każdej porze.

Do zobaczenia w Poznaniu!

JAPANIcon3 – informacja prasowa

Komentarze

  • Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

  • Dodaj komentarz