Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Komikslandia

News

ReLife - pierwsza w pełni kolorowa manga od Waneko

Grisznak - 15.07.2016

Wydawnictwo Waneko ogłosiło dziś, że planuje wydać w Polsce mangę ReLife, której autorką jest Sou Yayoi. Będzie to pierwszy tytuł tego wydawcy opublikowany całkowicie w kolorze.

Głównym bohaterem historii jest 27­‑letni bezrobotny Arata Kaizaki, którego rodzice właśnie przestali utrzymywać. Jego życie zmienia się w chwili, gdy pewnego dnia poznaje Ryou Yoake, który oferuje mu możliwość cofnięcia się w czasie o dziesięć lat. Arata zgadza się na eksperyment i poprzez połknięcie pigułki trafia z powrotem do liceum. Ma zaledwie rok na zmianę swojego dotychczasowego życia.

opis mangi autorstwa MrParumiV18

Manga liczy pięć tomów i nadal wychodzi. Pierwszy tom trafi do sprzedaż 1 października tego roku i będzie kosztował 23,99 zł.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  MrParumiV18 15.07.2016 23:38
  Nowa manga od Waneko w pełnym kolorze
  Niezmiernie się cieszę, że Waneko wyda właśnie tą mangę i to jeszcze w pełnym kolorze, normalnie czego chcieć więcej. Wersja animowana o tym samym tytule bardzo mi się podobała, a komedią była genialną, więc mam nadzieję, że anime ma się w 100% do mangi i nic nie pozmieniali. Czekam niezmiernie na premierę i raczej na pewno będę kupował na bieżąco ReLIFE. Natomiast te osoby, które jeszcze się zastanawiają nad kupnem, to początkowo polecam zahaczyć o anime, a to już powinno rozwiać wasze wątpliwości – ja serdecznie polecam. :)
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  kufukuu 15.07.2016 23:30
  Manga a anime
  Orientuje się ktoś jak ma się manga do anime? zekranizowali całość czy mocno odbiega?
  Odpowiedz
 • Avatar
  Perełka 15.07.2016 22:53
  Chyba się skuszę. Anime mi się bardzo podobało i byłam mile zaskoczona :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  hakman4 15.07.2016 22:05
  Fabuła ciekawa i kolorowe wydanie w całości…Korci aby kupić,ale w pierw obejrzę serię aby sprawdzić czy warto.
  Odpowiedz
 • Avatar
  I. 15.07.2016 16:35
  Nie interesuje mnie ten tytuł… Ale to już ich drugi kolorowy komiks, wiec może, mooooooożeeeee czas zacząć trzymać kciuki za polskie wydanie „Cheese in the trap”? (Jak marzyć, to na całego, a co!)
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz