Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Otaku.pl

News

Pierwsza zapowiedź Flying Witch

ursa - 17.02.2016

Anime jest adaptacją trzytomowej obecnie mangi Flying Witch autorstwa Chihiro Ishizuki (czwarty tom ma się ukazać niemal jednocześnie z premierą serii, która planowana jest na 9 kwietnia). Jest to komediowa opowieść o 15­‑letniej dziewczynie imieniem Makoto Kowata oraz jej znajomych i przyjaciołach. Przeprowadza się ona wraz ze swoim czarnym kotem Chito z Yokohamy do Aomori na północy Japonii, by zamieszkać razem ze swymi kuzynami: młodszą Chinatsu i jej starszym bratem Keiem.

W studiu J.C. STAFF reżyseruje Katsushi Sakurabi, natomiast za scenariusz odpowiada Deko Akao. Postaci projektuje Masato Yasuno.


Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  MrParumiV18 17.02.2016 21:03
  Bardzo przyjemny i niezobowiązujący tytuł na który czekam!
  Po prostu uwielbiam takie niezobowiązujące, niewymagające, sielankowe i jednocześnie przyjemne serie na rozluźnienie, a wydaje mi się, że Flying Witch właśnie takim tytułem będzie – oby! Kreska, tła czy też design postaci przedstawiony w Trailerze kupił mnie od razu, zresztą tak samo głosy niektórych seiyuu do których ostatnio przywiązuję bardzo dużą uwagę, więc to także na wielki plus. Czekam z wielką niecierpliwością na premierę, liczę na to, że się nie zawiodę i, że będę się przede wszystkim przyjemnie bawił podczas seansu. :)
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz