Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Zapraszamy na Discord!

News

Nowy trailer Koutetsujou no Kabaneri

ursa - 12.02.2016

Seria według oryginalnego scenariusza planowana jest na kwiecień tego roku; powstaje w studiu Wit, a tworzą je osoby odpowiedzialne za Shingeki no Kyojin (więcej informacji tutaj). W trailerze fragment openingu śpiewanego przez grupę EGOIST.

Fabuła tego steampunkowego anime akcji rozgrywa się na wyspie Hinomoto, na której ludzie ukrywają się w stacjach­‑twierdzach przed niebezpieczeństwem ze strony zombiepodobnych stworzeń o stalowych sercach, zwanych Kabane. Pomiędzy stacjami kursują tylko opancerzone lokomotywy.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  Jackass 7.03.2016 14:38
  Wit Studio znalazło sobie niszę, nie powiem. Był Atak Tytanów z tytanami, Atak Tytanów z wampirami i teraz Atak Tytanów z zombiakami i pociągami.
  Odpowiedz
 • Avatar
  Suzumexxx 14.02.2016 20:36
  Zapowiada się ciekawie.
  Mam nadzieję , że nie zawiodę się na tym anime.Może nie będzie tak dobre jak SnK , ale myślę , że będzie warto obejrzeć.Sama czekam wytrwale.
  Odpowiedz
 • Avatar
  MrParumiV18 13.02.2016 20:54
  Zapowiada się naprawdę dobry tytuł anime!
  Ja jak najbardziej wyczekuję z wielką niecierpliwością premiery Koutetsujou no Kabaneri. Osobiście kompletnie mi nie przeszkadza fakt, że powyższy tytuł ma wiele wspólnego z SnK i innymi znanymi pozycjami. Jak na razie trailer zaprezentował mi świetny soundtrack z openingu jak i bardzo dobrze wykonaną stronę graficzną. Dodatkowym plusem jest obsada twórców jak i steampunkowy klimat, który idealnie wpasowuje się w moje gusta. Mam wysokie oczekiwanie, więc liczę na minimum dobrą i niezapomnianą rozrywkę z nieprzeciętną fabułą w roli głównej. :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  blob 13.02.2016 20:31
  Zapowiada się fajnie, ale pewnie będzie zjechane, że zbyt podobne to SnK…

  Mi tam to nie przeszkadza.
  Odpowiedz
 • Avatar
  Zegarmistrz 13.02.2016 11:03
  Wygląda ładnie.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  SongyoKotowari 13.02.2016 00:36
  Witam!
  To anime moim zdaniem jest niepotrzebne. Mam wrażenie że będzie całkiem dobre ale nie tak jak SnK przez to zostanie całkowicie zjechane. Cóż, zamierzam się dobrze bawić podczas seansu i zignorować fakt jak bardzo twórcy są łasi na monetki, bo może wyjść coś ciekawego. #Shingeki_no_Plagiat
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz