Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Forum Kotatsu

News

Więcej informacji o Kuromukuro

ukloim - 8.02.2016

W poniedziałek podczas streamu na Niconico podano mnóstwo nowych informacji o nadchodzącej produkcji studia P.A. Works o tytule Kuromukuro, która powstaje na jego piętnastolecie. Reżyserować będzie Tensai Okamura (Darker than BLACK, Wolf's Rain), kompozycją serii i scenariuszem zajmie się Ryou Higaki, postaci zaprojektuje Yuriko Ishii, za projekty mechów odpowiadać będzie Tomoaki Okada, a muzykę napisze Hiroaki Tsutsumi. Premiera w kwietniu tego roku. Pokazano także nowy zwiastun.

W serii wystąpią między innymi Youhei Azakami, M.A.O., Reina Ueda, Asami Seto, Kaito Ishikawa oraz Yuusuke Kobayashi.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  MrParumiV18 10.02.2016 18:47
  Kuromukuro od studia P.A. Works, czyli średniak, a może coś więcej?
  Na pierwszy rzut oka seria nie napawa optymizmem, ale ja jestem wyrozumiałym gościem, więc dam szansę, szczególnie, że kilka pozycji od studia P.A. Works było naprawdę udanych. Oceniając zwiastun Kuromukuro to ogólnie Design postaci jest jakiś taki dziwny, ale raczej mi odpowiada, tylko te twarze… czy tylko mi wyglądają na takie jakby miały zaraz wybuchnąć? xD Mniejsza, pożyjemy do premiery to zobaczymy. Już po tylu obejrzanych trailerach nauczyłem się, że nie warto oceniać tytułów przez ich pryzmat, bo można albo strasznie się pomylić, albo i wręcz przeciwnie, tak zwane fifti­‑fifti. ;)
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 2
  Progeusz 9.02.2016 00:19
  Czyli szykuje się kolejny syf ze stajni PA Works.
  Postaci (szczególnie dziewczynki) wyglądają na niedorozwinięte, wiec o ile nie usłyszę pozytywnych opinii, to nawet nie mam zamiaru oglądać (taka Chika przynajmniej jest ładna).
  Reżyser (Ao no Exorcist, Zvezda) i scenarzysta (Another) nie nastrajają pozytywnie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  Klemens 8.02.2016 23:27
  Nie wiem, jak ma wyglądać fabuła tego anime, ale pewnie będzie kolejna szkoła z super­‑dzieciakami. A, i postaci wyglądają bezpłciowo. Patrząc na te twarze i czytając 'piętnastolecie' coś mi tu nie pasuje. Mogli się bardziej szarpnąć,
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz