Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Otaku.pl

News

Ookami Shoujo to Kuro Ouji w wersji aktorskiej

ursa - 4.02.2016

Po animowanej serii z 2014 roku na podstawie 14­‑tomowej obecnie mangi Ayuko Hatty Ookami Shoujo to Kuro Ouji nakręcono film aktorski. Reżyserował Ryuuichi Hiroki, w rolach głównych Fumi Nikaidou jako Erika i Kento Yamazaki jako Kyouya. Film wejdzie na ekrany japońskich kin 28 maja.

Erika, by przypodobać się nowo poznanym koleżankom, chwali się swoim cudownym chłopakiem (którego, rzecz jasna, nie posiada), pokazując zdjęcie anonimowego chłopca. Szybko okazuje się, że chodzą do tej samej szkoły. By kłamstwo się nie wydało, dziewczyna zawiera umowę ze swoim „chłopakiem”, Kyouyą Sata. Od tej pory mają udawać parę. Wychodzi jednak na jaw, że uwielbiany przez płeć piękną książę jest wrednym manipulatorem, który postanawia szantażować Erikę i uczynić ją swoim prywatnym pieskiem!

Opis serii anime autorstwa ShoriChan

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  manami 6.02.2016 03:15
  Mało zachęcające. Ani manga ani anime nie przypadły mi do gustu, więc z tym tworem zapewne będzie podobnie…
  Odpowiedz
 • Avatar
  abunia 4.02.2016 22:55
  Kuro Ouji
  Anime było dla mnie przezabawne, uśmiałam się przy nim niesamowicie, ale chyba właśnie dlatego, że była to animacja. Nie mam pojęcia jak odbiorę ich relację, przedstawioną przez aktorów. Oraz głupotę głównej bohaterki; może być nieciekawie, choć mam nadzieję, że ta produkcja rozwieje moje wątpliwości. Pożyjemy, zobaczymy. :D
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz