Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Yatta.pl

News

Kinowy WIXOSS w lutym

Slova - 18.07.2015

13 lutego odbędzie się premiera filmu selector destructed WIXOSS, kolejnej opowieści osadzonej w uniwersum zapoczątkowanym przez grę karcianą i serię selector infected WIXOSS.

Ostatnimi czasy gra karciana Wixoss cieszy się w Japonii olbrzymią popularnością. Grają w nią niemal wszyscy – starsi i młodsi. Poznajcie nastoletnią Ruuko Kominato, która nigdy nie miała przyjaciół, ale ponieważ jej to szczególnie nie przeszkadzało, z pewną niechęcią przyjmuje prezent od brata, który bardzo się o nią martwi, podobnie jak wychowująca ją babcia. Oboje mają nadzieję, że zestaw do gry w Wixoss ułatwi młodej samotniczce kontakt z rówieśnikami. Ku zaskoczeniu Ruuko okazuje się, że karta, którą dostała, jest unikatowym egzemplarzem, zwanym LRIG, a widoczna na niej postać ożywa.

Fragment recenzji autorstwa Enevi.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar odpowiedzi: 5
  Koogie 18.07.2015 22:46
  Interesujące, mimo że sama seria była dosyć wadliwa to jednak potencjał miała i miejscami była zaskakująco wciągająca. Niestety zawiódł scenariusz który był bardzo nie spójny.
  Jeżeli dadzą pióro komuś innemu i nie będą zostawiać ogromnych dziur fabularnych to… no będę czekał z ogromnym zaciekawieniem.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz