Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Dango

News

Studio JG wyda Mahou Tsukai no Yome

Grisznak - 2.01.2015

Zaczął się nowy rok i zaczęły się zapowiedzi kolejnych nowości na naszym rynku. Wydawnictwo Studio JG ogłosiło właśnie wydanie mangi Mahou Tsukai no Yome autorstwa Kore Yamazaki.

Hatori Chise ma dopiero szesnaście lat, ale przeszła w życiu naprawdę wiele. Jej matka umarła, a ojciec odszedł, gdy córka była jeszcze maleńka, przez co wcześnie została skazana na łaskę dalszej rodziny. Jej krewni nie mieli jednak specjalnej ochoty, aby się nią opiekować, bowiem zauważali w zachowaniu dziewczynki coś dziwnego – nie dość, że unikała towarzystwa innych, to jeszcze zdarzało jej się mówić do siebie… Pewnego dnia w życiu Hatori pojawia się jednak tajemniczy mag ze zwierzęcą, rogatą czaszką w miejscu głowy. Demoniczna postać dostrzega w dziewczynie unikalny talent i zabiera ją do swojej posesji, aby została uczennicą czarnoksiężnika.

opis ze strony wydawcy

Na chwilę obecną manga liczy dwa tomy. Wydawca zapowiada, że pierwszy z nich powinien ukazać się w Polsce na przełomie lutego i marca.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar odpowiedzi: 6
  T80NC31 3.01.2015 11:35
  Pierwszy raz słyszę o tej mandze. Znając to wydawnictw będzie yaoi.
  Hatori Chise ma dopiero szesnaście lat, ale przeszła w życiu naprawdę wiele. Jej matka umarła, a ojciec odszedł, gdy córka była jeszcze maleńka, przez co wcześnie została skazana na łaskę dalszej rodziny. Jej krewni nie mieli jednak specjalnej ochoty, aby się nią opiekować, bowiem zauważali w zachowaniu dziewczynki coś dziwnego – nie dość, że unikała towarzystwa innych, to jeszcze zdarzało jej się mówić do siebie…

  fajna rodzina -.-
  Pewnego dnia w życiu Hatori pojawia się jednak tajemniczy mag ze zwierzęcą, rogatą czaszką w miejscu głowy. Demoniczna postać dostrzega w dziewczynie unikalny talent i zabiera ją do swojej posesji, aby została uczennicą czarnoksiężnika

  Już to widzę -.- z opisu totalna kaszana.

  Na szczęście wydawany jest jeszcze:
  - Berserk,
  - One Piece,
  - The Breaker,
  - Atak Tytanów,
  - Judge
  Odpowiedz
 • Avatar
  pikacz 2.01.2015 22:49
  Manga wydaje się być obecnie dość popularna w Japonii, w wielu księgarniach znajdują się wielkie plakaty ją reklamujące, sprzedawcy też zachwalają. Żona się ucieszy, do dwóch tomów po japońsku dorzuci polskie :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  bum 2.01.2015 22:09
  wow spojlery
  czytałam pierwsze 6 rozdziałów i nie ma nic o temacie rodziny Chise? są wskazówki że była samotna i w ogóle, ale żadnych konkretów.

  albo opis spojlerowy albo twórcę opisu poniosła trochę fantazja
  Odpowiedz
 • Avatar
  Yuffie 2.01.2015 21:20
  Ok.
  Brzmi dobrze. Czekam c:
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz