Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Forum Kotatsu

News

Zwiastun Sailor Moon Crystal Black Moon

Slova - 28.12.2014

Już 17 stycznia do obsady produkowanego przez Toei Animation anime Sailor Moon Crystal dołączy Chibiusa, natomiast w nowym zwiastunie pojawia się także Sailor Pluto (wcielą się w nie odpowiednio Misato Fukuen i Ai Maeda).

W drugiej połowie emitowanego od czerwca Sailor Moon Crystal Munehisa Sakai nadal będzie zasiadał w fotelu reżysera, zaś Yuuji Kobayashi napisze dalszy ciąg scenariusza w oparciu o mangę Naoko Takeuchi, a konkretnie o epizod zatytułowany Czarny Księżyc. Projekty postaci, opracowane przez Yukie Sakou, pozostaną bez zmian, zaś Takashi Kurahashi będzie odpowiadać za reżyserię artystyczną.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  Tsetsua 30.12.2014 01:15
  Jakim cudem to jest jeszcze brzydsze niż pierwszy sezon. Producent musi nienawidzić tego komiksu i poprzedniego anime, że tak się nad tym znęca.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 10
  mlecz 28.12.2014 15:08
  sailor pluto nigdy taka blada nie była… wkurzające. tak czy siak ta seria to gniot i nie wydaje mi się żeby ten drugi „sezon” był lepszy.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 2
  Niechciejka 28.12.2014 14:11
  Chibiusa (wystraszona i smutna, nie wnerwiona jak w adaptacji z lat 90., przy pierwszym spojrzeniu na Usagi) może wypaść lepiej niż w starym anime, Pluto już teraz wygląda fajnie. Niemniej pierwsza połowa Crystala nie napawa mnie szczególnym optymizmem %) – moja jedyna nadzieja związana z tym podejściem do Sailor Moon jest taka, że adaptacje Infinity, Dreams i Stars będą znacznie mniej ściśle trzymać się mangi, a także będą rozpisane na więcej odcinków (i będziemy mieć lepszy pacing i character development). A może twórcy do tego stopnia pójdą po rozum do głowy, że wypuszczą nowe wersje odcinków o Królestwie Ciemności i Bractwie Czarnego Księżyca (lub przynajmniej o tym pierwszym)? Pewnie to marzenie ściętej głowy, ale kto mi zabronić snucia snów na jawie? XD

  „epizod zatytułowany Czarny Księżyc”
  Nie wydaje mi się, żeby słowo „epizod” dobrze oddawało angielskie słowa „arc”, „part” lub „series”.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  Amarette 28.12.2014 14:05
  Stało się, nadciąga Różowa Zgroza xD oj mina biednego Mamorka z 0:32 xD w niedalekiej przyszłości wróżę mu pilną wizytę u terapeuty xD
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz