Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Forum Kotatsu

News

Nagato Yuki-chan no Shoushitsu w 2015

Slova - 17.12.2014

Miłośnicy przygód najbardziej kapryśnej bogini stworzonej przez japońską popkulturę już w 2015 roku będą mogli obejrzeć anime Nagato Yuki­‑chan no Shoushitsu (Zniknięcie Nagato Yuki). Serial bazujący na mandze autorstwa PUYO, stanowiącej historię poboczną w stosunku do książkowego pierwowzoru Nagaru Tanigawy, w studiu Satelight wyreżyseruje Jun'ichi Wada. Ikuko Itou opracuje projekty postaci. Zmianom nie ulegnie za to znana z Melancholii Haruhi Suzumiyi obsada aktorska, na czele z Minori Chiharą grającą tytułową rolę.

Akcja rozgrywa w tym samym świecie, co Suzumiya Haruhi no Shoushitsu. Jak sam tytuł wskazuje, fabuła ma się skupiać się na osobie Nagato, w oryginalnej serii małomównej i niedostępnej dziewczyny, która tym razem objawi się w roli osóbki nieśmiałej i zakochanej, ale równie czarującej!

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  Ulmo 18.12.2014 20:32
  Niespodzianka
  Co za niespodzianka. Myślałem, że KyoAni będzie się cały czas bawiło we wszelkie spin­‑offy, a tu proszę: Satelight się za to bierze. W takim przypadku jest tu ewidentny dylemat między „a nuż nie będzie tu zbyt dużo moe”, a z drugiej „co oni wymyślą”. W takim przypadku zostaje jedynie czekanie.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz