Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Yatta.pl

News

Zwiastun Nanatsu no Taizai

peregrinus - 14.09.2014

Piątego października tego roku premierę będzie miało anime Nanatsu no Taizai (Siedem grzechów głównych), powstające na podstawie mangi o tym samym tytule autorstwa Nakaby Suzukiego. Anime studia A­‑1 Pictures wyreżyseruje Tensai Okamura, scenariusz napisze do niego Shoutarou Suga, postaci zaprojektuje Keigo Sasaki, a za muzykę odpowiedzialny będzie Hiroyuki Sawano. Poniżej znajdziecie 30­‑sekundowy zwiastun serii.

Podobno „Siedem Grzechów Głównych”, grupa rycerzy, która konspirowała w celu obalenia władcy, została pokonana przez Świętych Rycerzy. Ci ostatni dziesięć lat później dokonują przewrotu i obejmują rządy w królestwie. Elizabeth, trzecia córka króla, wyrusza na poszukiwanie „Siedmiu Grzechów Głównych”, którzy mają jej pomóc w odzyskaniu tronu.

Obsada:

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  Fujima 19.09.2014 13:37
  Już nie mogę się doczekać zobaczyć te wszystkie sceny jako anime. Mam nadzieję, że bardzo nie zepsują ekranizując. Manga mi się okropnie podoba, chociaż nie wnosi nic nowego i nie jest jakaś wybitna, ale tu chodzi raczej o dobrą zabawę, a w tym spisuje się bardzo dobrze.
  Odpowiedz
 • Avatar
  Shineko 17.09.2014 16:45
  Cieszę się że będzie anime! Jestem z mangą na bieżąco i jestem zadowolona. Elizabeth jest księżniczką i nie ma żadnych super mocy, więc to oczywiste, że niewiele zrobi, ale stara się jak może i np. nie pcha się w sam środek walki, i za to ją lubię. A główny bohater to dopiero chodząca zagadka! Szkoda tylko, że nie ma ujawnionego seiyuu Gowther'a. Mam nadzieję, będzie w anime ^^ W każdym razie czekam z niecierpliwością ^_^!
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 5
  Kanivaru 14.09.2014 23:23
  Główny bohater wygląda jak podrasowany Kulfon.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz