Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Forum Kotatsu

Ancietejka

Komentarze (pełna lista: anime)

offline
Dołączyła: 21 września 2018, 19:29
Urodziny: 25 czerwca 1993

Anime oglądam dopiero od 2­‑3 lat, nie mam więc na koncie zbyt wielu tytułów. Z chęcią obejrzę zarówno ambitną, poważną serię z ciekawą fabułą, serial z gatunku „okruchy życia/szkolne”, jak i głupią (byle śmieszną) komedią – wszystko zależy od mojego aktualnego nastroju. Jedynymi gatunkami, za którymi nie przepadam i staram się ich unikać, są: harem/męski harem, mechy, ecchi (w przypadku tego ostatniego wyjątek stanowi „Shokugeki no Souma”). Bardzo lubię z kolei sportówki, zwłaszcza połączone z dobrymi okruchami życia; duże również znaczenie w anime ma dla mnie klimat – wolę klimatyczne, z wolna posuwającą się do przodu fabułą anime niż te z pędzącą na łeb na szyję akcją.
Moje ulubione tytuły, alfabetycznie: „Death Note” „Ergo Proxy”, „Haikyuu!!”, „Kimi to boku”, „Made in Abyss”, „Miasto beze mnie”, „No.6” (dla mnie seria genialna i mój numer jeden, wbrew temu, jak została ona oceniona tutaj, na tanuki.pl), „Shiki” i „Shinreigari: Ghost Hound”. Oczywiście mam na koncie wiele innych anime, które mi się podobały, ale te najbardziej mnie zachwyciły/pozytywnie zaskoczyły jak do tej pory.
Nie zwracam uwagi na takie sprawy jak kreska, animacja itp. – jeśli mnie ogólnie nie razi to, jak anime jest narysowane, to nie mam zamiaru denerwować się i biadolić, że tła kiepskie, niedopracowane szczegóły czy inne sprawy. Dla mnie najważniejsza w anime jest fabuła czy bardziej to, jak zostanie zaprezentowana. Serial z „brzydką” kreską, ale dobrą fabułą da się oglądać, ale na odwrót już niekoniecznie, chyba że się ogląda „dla widoków”. Aha, nie lubię jednak nadmiaru CGI.
Mang nie czytam.

Oceny użytkownika

Głosów: 82
Mediana: 7
Średnia: 6,91
σ=1,10

Komentarze

  • Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

  • Dodaj komentarz