Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Forum Kotatsu

News

OAV na podstawie Fragtime

ukloim - 10.06.2019

Manga Fragtime autorstwa Sato doczeka się adaptacji w formie odcinka OAV, który w ramach specjalnych pokazów zadebiutuje w japońskich kinach w listopadzie tego roku.

Anime powstaje w Tear Studio, gdzie za reżyserię i scenariusz odpowiada Takuya Satou, postaci projektuje Tomoko Sudou, a muzykę komponuje Rionos.

Misuzu Moritani posiada niezwykłą umiejętność – potrafi raz dziennie zatrzymać czas na trzy minuty. Któregoś dnia wykorzystuje swoją moc, by zajrzeć pod spódnicę klasowej piękności, Haruki Murakami. Z jakiegoś powodu jednak akurat na nią zatrzymywanie czasu nie działa…

Komentarze

  • Dodaj komentarz
  • Avatar
    ZSRRKnight 10.06.2019 18:47
    Coś tak się spodziewałem, że będzie z tego ovka, albo film. Trochę się boję o animację, bo tear­‑studio to raczej przeciętność, albo nawet troszkę gorzej, ale z tego, co widać w teaserze przynajmniej projekty postaci fajnie wyglądają (nawet trochę lepiej niż w mandze). Scenarzystą za bardzo się nie przejmuję, oryginalny komiks to w zasadzie samograj, wystarczy się tylko go trzymać. Liczę na porządną produkcję, szczególnie, że takiego czystego shoujo­‑ai nadal nie jest aż tak wiele.
    Odpowiedz
  • Dodaj komentarz