Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Studio JG

News

Ekranizacja Ore o Suki nano wa Omae Dake ka yo

KagamiOneeSama - 12.05.2019

W październiku światło dzienne ma ujrzeć najnowsza seria od studia CONNECT, pt. Ore o Suki nano wa Omae Dake ka yo. Anime jest ekranizacją light novel od duetu Rakuga (odpowiedzialny za pomysł) i Buriki (odpowiedzialny za projekty postaci) pod tym samym tytułem.

Tytuł wyreżyseruje Noriaki Akitaya (Bakuman), postaci zaprojektuje Shoko Takimoto (Busou Shoujo Machiavellism), a nad scenariuszem będzie czuwał sam autor.

Fabuła anime rozpoczyna się gdy Amatsuyu Kirasagi zostaje poproszony przez Cosmos (piękną dziewczyną z wyższej klasy) oraz Himawari (jej koleżankę z dzieciństwa) o rozmowę w cztery oczy. Ku rozpaczy chłopaka, Cosmos wyznaje, że żywi uczucie, ale nie do niego, a do jego kolegi. Pogrążony w samotności Amatsuyu zdaje się nie zauważać, że pała do niego uczuciem ktoś inny – to ponura okularnica z warkoczami. Amatsuyu za dziewczyną nie przepada, ponieważ ta ciągle mu dogryza i cieszy się, gdy ten wpada w kłopoty, jednak jak się okaże, jest ona jedyną osobą, która tak naprawdę go lubi.

Komentarze

  • Dodaj komentarz
  • Avatar
    Alt_TruIsta 13.05.2019 14:08
    Super bo manga jest dla mnie jedną z lepszych jeśli chodzi o haremy. No i MC jest tam ciekawy – zwłaszcza  kliknij: ukryte 
    Odpowiedz
  • Dodaj komentarz