Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Yatta.pl

News

Tanuki Manga poszukuje recenzentów!

moshi_moshi - 20.03.2019

Jak większość z Was doskonale wie, życie potrafi zaskakiwać i nie na znaczenia, czy robi to pozytywnie, czy negatywnie. Ważne, że coś się istotnie zmienia i człowiek musi dostosować się do nowej sytuacji. Otóż kilkoro naszych redakcyjnych kolegów i koleżanek jakiś czas temu dopadła codzienność i w związku z tym kilka mang straciło recenzentów. Dlatego też pilnie poszukujemy osób, które podjęłyby się recenzowania poniższych tytułów:

 1. Atak Tytanów – od 22. tomu
 2. Rycerze Sidonii – od 11. tomu
 3. The Promised Neverland – od 4. tomu
 4. Zamek Ptasiej Klatki – 4. tom
 5. Akame ga Kill! – od 9. tomu
 6. Iluzoryczne ginekokracje
 7. Danganronpa – od 1. tomu

Ze swojej strony zapewniamy tomiki od numeru wymienionego na liście i oczywiście kolejne (wyjątkiem jest The Promised Neverland – tu możemy udostępnić wszystkie części, które do tej pory ukazały się na polskim rynku).

Wymagania:

 1. Dobra znajomość języka polskiego (z ortografią i interpunkcją na czele) i umiejętność napisania tekstu na poziomie szkoły średniej.
 2. Sumienność i systematyczność: na napisanie tekstu recenzent ma dwa tygodnie, ale oczywiście im szybciej, tym lepiej. Zwłaszcza w przypadku nowości.

Co oferujemy?

 1. Naturalnie darmowe tomiki komiksów.
 2. Profesjonalne przygotowanie tekstu do publikacji – każda recenzja przechodzi przez redakcję i korektę.
 3. Rozwinięcie warsztatu pisarskiego pod okiem prawdziwego tłumacza i profesjonalnych redaktorów.
 4. Możliwość otrzymania kolejnych mang, książek i light novel do recenzji.

Czego nie oferujemy?

 1. Pieniędzy: Tanuki.pl jest przedsięwzięciem całkowicie niekomercyjnym, a nikt z członków redakcji nie otrzymuje za swoją pracę wynagrodzenia.

Zgłoszenia do wybranego tytułu proszę przesyłać na adres redakcja@tanuki.pl, wpisując w temat „Nabór – recenzent”. List motywacyjny i CV nie są wymagane, ale bardzo chcielibyśmy dowiedzieć się czegoś o kandydacie i przede wszystkim zobaczyć, czy potrafi pisać. Dlatego wszelkie próbki w postaci odnośników do bloga, strony czy tekstów zamieszczonych w internecie mile widziane. Osoby niemające możliwości zaprezentowania dotychczasowej twórczości przetestujemy. Zgłoszenia można wysyłać do 24 marca, skontaktujemy się z wybranymi osobami. Wszelkie pytania prosimy zadawać w komentarzach lub – wieczorem – na naszym kanale IRC.

Komentarze

 • Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

 • Dodaj komentarz