Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Wydawnictwo Waneko 2

News

J.P. Fantastica wyda Tensei Shitara Slime Datta Ken

IKa - 14.02.2019

Wydawnictwo J.P.Fantastica ogłosiło kolejny tytuł – tym razem jest to Tensei Shitara Slime Datta Ken – znany widzom z adaptacji anime pod tym samym tytułem.

Nieco zgorzkniały pracownik korporacji kończy swój ziemski żywot w wyniku ataku nożownika. Jednak zamiast odejść w nicość odradza się w magicznym świecie, rodem z japońskich gier RPG jako glut. Powrót do życia jako najsłabsza istota w nowym świecie może przysporzyć sporo kłopotów i prowadzić do zabawnych sytuacji. Szaloną przygodę czas zacząć!

opis fabuły ze strony wydawcy

Manga ukaże się 26 kwietnia na Pyrkonie, zostanie wydana w formacie A5, w cenie 25,90 zł. Do każdego tomu pre­‑order będą dodawane gratisy, wśród których może się znaleźć plakat, booklet, zakładka, przypinka, itp.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  MrParumiV18 16.02.2019 02:00
  Krótko i na temat o wydawnictwie J.P. Fantastica
  Teraz mój szczery oraz subiektywny komentarz i jak się komuś nie spodoba to po prostu trudno. Tytuł ten może i do kogoś trafi, czy to za sprawą anime czy nie, to nieważne. Dla mnie ważne jest jednak to, że ostatnio JPF strasznie słabo przędzie. Może najzwyczajniej nie trafia w mój gust z wydawanymi pozycjami, ale nawet pomijając ten fakt, to obecnie strasznie mało tytułów wydają i bardzo mało nowych/ciekawych, a jak już to są bardzo z tym spóźnieni. Nawet ten powyższy, pomimo iż obecnie anime wychodzi, to mnie np. nie przekonuje na tyle, aby go zakupić, a tym bardziej w postaci mangi, bo nad nowelką to bym jeszcze się zastanowił. Szkoda… bo strasznie kibicuje temu wydawnictwu, ale z miesiąca na miesiąc jest według mnie coraz gorzej i oprócz Berserka, SnK i OPM to nie mają nic ciekawego w swojej ofercie co można by było kupować na bieżąco – oczywiście pomijam krótkie serie i te z cyklu mega manga, gdyż to im akurat wychodzi na plus i to nawet duży.
  Odpowiedz
 • Avatar
  Tassadar 15.02.2019 23:17
  Light novel bym kupił, za mangę podziękuję. Lektura Overlorda utwierdziła mnie w przekonaniu, że isekaje jako książki sprawdzają się lepiej.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 3
  ZSRRKnight 14.02.2019 20:24
  Ciekawe jak przetłumaczą tytuł…
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz