Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Studio JG

News

Informacje o KanColle 2

ursa - 5.01.2019

Ogłoszono, że zapowiedziany już na końcu pierwszej serii o dziewczynach­‑okrętach wojennych sequel doczeka się w końcu produkcji. Powierzono ją nowo utworzonemu Studio Engi (współzałożonemu przez Kadokawę, firmę Sammy tworzącą gry i holding Ultra Super Pictures zajmujący się anime). Jak informowano przy pracach nad filmem kinowym, planowana równolegle druga seria telewizyjna miała mieć niezwiązaną z nim fabułę. Dalsze szczegóły wkrótce.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  Secret 13.01.2019 15:18
  Dobrze że już nie Diomedea bo to była lipa…
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 2
  Iluvmaids 7.01.2019 13:28
  Czekałem na to od 2015 i czuję że będzie dobrze. Według trailera który już wypłynął na Youtube, główną bohaterką będzie legendarny/a „szczęśliwy/a” niszczyciel Shigure, a wydarzenia będą się kręcić wokół bitwy w Cieśninie Surigao. Na trailerze też b. dobrze wygląda animacja 3D scen bitewnych, co raczej kulało w pierwszym sezonie. Biorąc jeszcze pod uwagę że zbliża się także animowana wersja Azur Lane to będzie na co czekać, oj będzie.
  A, i oczywiście trudno mi się zgodzić z twierdzeniem jakoby tytuł ma być w jakikolwiek sposób zaniedbany. W Japonii bowiem żyje i ma się jak najbardziej dobrze.
  Odpowiedz
 • Avatar
  Koogie 6.01.2019 09:32
  Kancolle? A kto się jeszcze interesuje tym dinozaurem, który startuje w konkursie na najbardziej zaniedbaną franczyzę ostatnich lat?
  Odpowiedz
 • Avatar
  Slova 6.01.2019 01:26
  Po ostatnim filmie spodziewam się kolejnego evangeliona.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz