Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Forum Kotatsu

News

Magnificon Expo 2018 - zaproszenie

Avellana - 4.06.2018

Zbliża się kolejna edycja największego wydarzenia dla fanów popkultury japońskiej w Polsce! Magnificon Expo rozpocznie się już 22 czerwca i da nam 3 dni niesamowitych wrażeń i atrakcji. Poza typowymi konwentowymi przywilejami, wystawcami , atrakcjami i pysznym japońskim jedzeniem Magnificon oferuje nam szereg dodatkowych monopolowych zabaw. Między innymi koncerty japońskich artystów muzycznych! Między innymi X Made Alcoholic Santaclaus (profil na Facebooku / oficjalna strona).

Ale to nie wszystko! Fanów cosplayu z pewnością zainteresuje informacja, że w tym roku podczas magnificonu świętujemy 20­‑lecie cosplayu w Polsce! Oznacza to miedzy innymi wizyty fotografów jak i fantastyczną salę z dedykowanymi atrakcjami cosplayowymi! Mało? Jest tego więcej! Eliminacje do konkursów europejskich! Euro Cosplay z Finałami w Londynie oraz International Cosplay League z finałami w Madrycie, jak co roku spodziewamy się fantastycznych strojów oraz niezwykłych występów.

Ale to jeszcze nie wszystko! Na tegorocznym Magnificonie będziecie mieli okazję obejrzeć jedyny taki w Polsce musical z Attack on Titan grupy, która w zeszłym roku zachwyciła was niezwykłym występem z Yuri!!! on Ice! W tym roku również spodziewamy się niezwykłego widowiska.

Kolejna edycja Magnificonu zbliża się wielkimi krokami i zapowiada niesamowicie! My tam będziemy i możecie się spodziewać od nas relacji!

Magnificon Expo 2018 – informacja prasowa

Komentarze

  • Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

  • Dodaj komentarz