Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Otaku.pl

News

Zapowiedź Lostorage conflated WIXOSS

ursa - 5.03.2018


Do animowanej franczyzy związanej z karcianym uniwersum WIXOSS dołączy kolejna seria anime, planowana na 6 kwietnia. W studiu J.C. Staff powraca w zasadzie ta sama co ostatnio ekipa: Michihiro Tsuchiya (kompozycja serii), Takamitsu Satou (projekty postaci) i Maiko Iuchi (muzyka). Zmiana nastąpiła natomiast na stanowisku reżysera, które obejmuje Risako Yoshida (pracowała też przy niektórych odcinkach selector infected WIXOSS, selector spread WIXOSS). Yuka Iguchi (Chinatsu Morikawa) ponownie zaśpiewa opening, zatytułowany Unlock, który można usłyszeć w zwiastunie. Ending wykona Cyua. Od 14 grudnia na rynku dostępna jest też powiązana z serią OVA pt. Lostorage conflated WIXOSS -missing link-.


Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  Koogie 6.03.2018 23:24
  Ehhhh… W tym momencie trochę obejrzę to z obowiązku. W sensie, już obejrzałem 3 sezony tego anime i za każdym razem jestem coraz bardziej skonfundowany czemu je ciągle oglądam.

  Pierwszy sezon to był popisowy numer Mari Okady w wersji Madoka dla ułomnych.
  Drugi sezon to był „jak teraz rozwiązać całą fabułe w najgłupszy sposób możliwy”.
  Trzeci to pozbądźmy się Okady i zróbmy to troszkę poważniej, czyli mniej kolorowo ale składniej. Samobójstwo było jednak na propsie.
  Czwarty wygląda na amalgamację wszystkiego co było wcześniej i szczerze mówiąc to będzie taki mętlik, że aż nie mogę się doczekać.

  Jedno jednak mogę powiedzieć, jak na anime mające reklamować karciankę wyszła z tego niesamowicie dziwna franczyza anime. Taka od której mimo tony wad nie mogę odwrócić wzroku.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 2
  Impos 6.03.2018 17:01
  Co to jest „lostorage”?
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz