Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Otaku.pl

News

Adaptacja Tokyo Ghoul:re zapowiedziana

ursa - 5.10.2017

Kolejna seria o tokijskich ghulach Suiego Ishidy, licząca już wkrótce 13 wydanych tomów i dostępna także w Polsce dzięki Waneko, doczeka się telewizyjnej adaptacji, która pojawi się na małych ekranach w 2018 roku. Nie podano jeszcze informacji na temat ekipy produkcyjnej ani obsady, ale wiadomo już, że Natsuki Hanae powróci w roli Kena Kanekiego.

Tajemnicze stworzenia pożerające ludzi, ghule, wciąż zagrażają mieszkańcom Tokio. Za murami CCG, jedynej organizacji aktywnie je zwalczającej, Haise Sasaki dostaje zadanie specjalne. Ma sprawować nadzór nad czwórką problematycznych nastolatków zwanych Quinx, jednak po jakimś czasie od rozpoczęcia zadania Haise zaczyna miewać koszmary…

Opis fabuły autorstwa Nanashi

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  MrParumiV18 13.10.2017 20:17
  Obawy i nadzieje przed adaptacją Tokyo Ghoul:re
  Uwielbiam mangową wersję Tokyo Ghoul'a, ale jakoś tego nie widzę. Drugi sezon został tak niesamowicie spartaczony pod względem alternatywnej fabuły, scenariusza i strony technicznej, że nawet wybitna muzyka nie oddała tego jakim niewypałem był sezon z dopiskiem √A. Liczę na udaną burzę mózgów w studiu i wdrążenie do trzeciego sezonu fabuły idealnie wzorowanej na mandze bez wymyślnych, na pewno nieudanych i bezwartościowych innych ścieżek fabularnych.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 5
  chi4ko 7.10.2017 19:32
  To będzie kontynuacja √A czy jak? Pomieszanie z poplątaniem.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz