Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Studio JG

News

Kono Ore ga Omae Nanka Suki na Wakenai - jednotomowe yaoi od Dango

moshi_moshi - 10.06.2017

Wydawnictwo Dango kontynuuje swój mały festiwal nowości. Dzisiaj ogłosiło wydanie kolejnej mangi, niezwykle popularnej ostatnio autorki Chise Ogawy, a mianowicie Kono Ore ga Omae Nanka Suki na Wakenai.

Opowiada ona o Taiseiu Fujimie, którego rozpuszczano i uwielbiano od dzieciństwa, tylko i wyłącznie ze względu na jego wygląd. Jedynie kolega z gimnazjum, Okachimachi okazał się odporny na urok osobisty Fujimy i mimo jego starań, powiedział mu prosto w twarz, że nie są przyjaciółmi. Nie trzeba chyba dodawać, że mający o sobie wysokie mniemanie Taisei wyjątkowo źle zniósł to upokorzenie i przysiągł koledze zemstę. Okazja nadarza się kilka lat później. Pytanie brzmi, czy to, co czuje Fujima, to na pewno chęć zemsty?

Komiks jest jednotomowy i ma ukazać się w listopadzie tego roku. Według informacji wydawnictwa będzie kosztował 21,90 zł, zostanie wydany w miękkiej oprawie ze skrzydełkami, w formacie 128x182 mm. Polski tytuł roboczy brzmi To nie tak, że cię kocham!.

Komentarze

  • Dodaj komentarz
  • Avatar odpowiedzi: 4
    Rulu 10.06.2017 21:43
    Więc tak jak zwykle gdy widzę podobne mangi nasuwa mi się pytanie czy to naprawdę yaoi czy tylko shounen­‑ai. Jeżeli to drugie to chyba się skuszę, jednak yaoi nie lubię. Tutaj jest napisane, że to yaoi, jednak jak wejdę w stronę o mandze to nie ma nic na temat erotyzmu, dlatego pytam.
    Odpowiedz
  • Dodaj komentarz