Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Kyaa! - magazyn o animacji, mandze i kulturze japońskiej

News

Zwiastun Koi to Uso

ukloim - 15.05.2017

W sieci pojawił się zwiastun anime Koi to Uso, adaptacji mangi o tym samym tytule. Reżyserią serii w studiu Liden Films zajmie się Seiki Takuno (Sekkou Boys). W główne role wcielą się Ryota Oosaka, Kana Hanazawa i Yui Makino. Premiera zapowiedziana została na 3 lipca.

W niedalekiej przyszłości, w dniu szesnastych urodzin każdego człowieka, rząd przydziela mu partnera, z którym ma spędzić resztę swojego życia. Jest to praktyka powszechnie akceptowana przez społeczeństwo, ponieważ zdecydowanie oszczędza kłopotu szukania swojej drugiej połówki. Yukari Nejima jest zwykłym piętnastolatkiem, który nie jest ani dobry w nauce, ani w sporcie. Co się stanie, gdy w tak skonstruowanym świecie, odnajdzie prawdziwą miłość?

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  MrParumiV18 21.05.2017 16:41
  Zwiastun anime Koi to Uso
  Czy tylko mnie odstrasza wygląd oczu u dziewczyn w tym tytule? Mangę coś tam znam, i w niej nie przeszkadzał mi taki design oczu, więc byłem zadowolony z faktu, że wychodzi wersja animowana, ale że tak to ma wyglądać? Troszkę szkoda i troszkę karykaturalnie to wygląda, ale tak czy inaczej szansę dam, bo może nie będzie tak źle.
  Odpowiedz
 • Avatar
  Easnadh 16.05.2017 06:22
  Wygląda ładnie. Acz ta nijakość głównego bohatera, mająca chyba być jego cechą charakterystyczną… Ugh.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz