Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Nejiro 9

News

Powstanie seria telewizyjna na podstawie Oblubienicy czarnoksiężnika

ukloim - 10.03.2017

W siódmym tomie dobrze znanej polskim czytelnikom mangi Oblubienica czarnoksiężnika autorstwa Kore Yamazaki zapowiedziano, że na jej podstawie powstanie seria telewizyjna, która zadebiutuje w październiku tego roku. Komiks zainspirował także swój trzyczęściowy animowany prequel Mahou Tsukai no Yome: Hoshi Matsu Hito produkowany przez Wit Studio, które odpowiedzialne będzie również za nadchodzącą serię. Reżyserią oraz scenariuszem zajmie się Norihiro Naganuma, przy pisaniu skryptu pomagać mu będzie Aya Takaha, Hirotaka Katou zajmie się projektami postaci, a Jun'ichi Matsumoto skomponuje muzykę. Wystąpią Atsumi Tanezaki jako Chise, Ryota Takeuchi jako Elias, Kouki Uchiyama jako Ruth oraz Aya Endo jako Silver. Seria ma być emitowana przez pół roku.

Chise Hatori to pozbawiona rodziny, ciężko doświadczona przez los piętnastolatka. Pewnego dnia zostaje kupiona na aukcji przez nieśmiertelnego czarnoksiężnika­‑mizantropa, który zamierza uczynić z niej swoją uczennicę oraz… żonę. Nieruchoma do tej pory wskazówka w zegarze życia Chise zaczyna powoli odliczać jej ostatnie godziny…

opis fabuły ze strony wydawcy

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  Enevi 10.03.2017 15:04
  Przeczuwałam, że Hoshi Matsu Hito to przymiarka do serii telewizyjnej, bo zwiastun zawierał podejrzanie dużo scen z mangi, ale ta wiadomość jest po prostu cudowna :D Swoją szosą, przeczucie nr 2 (aczkolwiek może błędne) podpowiada mi, że skoro zapowiedziano bodajże dwadzieścia cztery odcinki to manga zbliża się ku końcowi i zamierzają zekranizować całość(?). Byłoby świetnie… acz drugiej strony, jak tak spojrzałam na najnowszy rozdział, to mnie trochę zmroziło. Chyba że  kliknij: ukryte  to podpucha… Nie obraziłabym się.
  Odpowiedz
 • Avatar
  kamil88 10.03.2017 14:57
  Inna sytuacja niż z Little Witch Academia TV, które nie jest powiązane z OVA/Movie. Mange bardzo lubie, muszę w końcu obejrzeć OVA :)
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz