Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Forum Kotatsu

News

Ansatsu Kyoushitsu od J.P. Fantastica

Grisznak - 24.02.2017

Wydawnictwo J.P. Fantastica ogłosiło dziś, że serią, która zastąpi Soul Eatera będzie manga Ansatsu Kyoushitsu. Jej autorem jest Yuusei Matsui.

Na Ziemię przybywa obcy, który postanawia zniszczyć naszą planetę dokładnie za rok. Jedynym ratunkiem dla ludzkości jest ukatrupienie kosmity, co może być trudne ze względu na jego niesamowitą siłę i zręczność. Wspaniałomyślny przybysz postanawia sprawę ułatwić, zatrudniając się jako nauczyciel w szkole skrytobójców. Dzięki temu może przekazać wiedzę podopiecznym, doprowadzając siebie samego do zguby!

Witajcie w szkole, gdzie każdy dzień rozpoczyna się atakiem na nauczyciela­‑kosmitę!

opis fabuł ze strony wydawcy

Manga liczy dwadzieścia jeden tomów i jest ukończona. Ukaże się w Polsce w formacie B6 bez obwoluty. Pierwszy tom trafi do sprzedaży w grudniu tego roku.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  GLASS 25.02.2017 14:17
  Ale super :D! Na pewno kupię!
  Odpowiedz
 • Avatar
  MrParumiV18 24.02.2017 23:56
  Klasa Zabójców od wydawnictwa JPF
  Ja osobiście jestem lekko zawiedziony. Kupować raczej nie zamierzam, no chyba, że jedynie ostatnie tomy w celu dokończenia historii dobrze znanej mi z anime. Wyczekiwałem czegoś pokroju Boku no Hero Academia, no ale cóż. Dla mnie smuteczek, ale na pewno ktoś się skusi na ową serię. :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  Rulu 24.02.2017 20:07
  Ile ja czekałam aż ktoś w Polsce to wyda! ヽ(^◇^*)/
  Odpowiedz
 • Avatar
  ukloim 24.02.2017 18:36
  No i fajnie
  Co prawda liczyłem na coś innego, bo tą mangą nigdy nie byłem na tyle zainteresowany, żeby o nią zahaczyć, ale skoro JPF się za to bierze i będzie można to zgarnąć w dobrze przygotowanym, głównie pod względem językowym, wydaniu, to chyba się skuszę.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz